Witamy na stronie internetowej
Wydziału Sędziowskiego
w Sieradzu

Ruszył kurs sędziowski

W sobotę 14 stycznia 2023 r. w Zduńskiej Woli rozpoczął się kurs dla kandydatów na sędziów organizowany przez WS Sieradz.

Na pierwszych zajęciach stawiło się 17 kandydatów. Życzymy powodzenia!


18 stycznia 2023

Zduńska Wola najlepsza

W niedzielę rozegrano w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 przy ulicy Złotej 67 w Zduńskiej Woli IX Turniej Piłki Nożnej Sędziów im. Henryka Trawki. Triumfowali gospodarze – sędziowie ze Zduńskiej Woli, przed drużyną z Wielunia, reprezentacją Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, Sieradzem oraz Łaskiem.

Królem strzelców turnieju został Przemysław Aleksandrowicz (Zduńska Wola), natomiast najlepszym zawodnikiem Przemysław Śniady (Wieluń). Nagrodę dla najlepszego bramkarza odebrała Katarzyna Bryk (ŁZPN).


05 grudnia 2022

Turniej im. Henryka Trawki

Zarząd WS Sieradz ma zaszczyt zaprosić wszystkich sędziów do uczestnictwa w IX Halowym Turnieju Piłki Nożnej im. Henryka Trawki.

Turniej odbędzie się w niedzielę 4.12.2022 r. w hali Szkoły Podstawowej nr 6 w Zduńskiej Woli (ul. Złota 67). Zapraszamy!


23 listopada 2022

Nowy numer "Sędziego"

W zakładce Dokumenty pojawił się nowy numer Sędziego - 3/2022.

Serdecznie zachęcamy do lektury!


11 października 2022

Malwina Grzybek

Przewodnicząca Zespołu WS 
przy Delegaturze Sieradz


malwina-grzybek@wp.pl

Marcin Słupiński

Instruktor szkolenia
oraz sprawy obserwatorów


marcinslup@poczta.onet.pl

Robert Felcenloben

Sekretarz


sedziasieradz@gmail.com

Jarosław Kurzawa

Obsada oraz sprawy finansowe


j_kurzawa@wp.pl

Konrad Bednarek

Współpraca


konbed95@gmail.com

Mateusz Janecka

Współpraca


mates010@interia.pl

Przemysław Holewski

Współpraca


pholek@vp.pl

SĘDZIOWIE

III liga
Majkowski Tomasz

IV liga
Berliński Przemysław, Janecka Mateusz, Ubycha Paweł

Klasa okręgowa
Aleksandrowicz Przemysław, Badziak Damian, Bednarek Konrad, Dąbrowski Mariusz, Dróżdż Krzysztof, Drużbicki Robert, Felcenloben Robert, Grzelak Dawid, Holewski Przemysław, Jakóbczak Michał, Kulawiecki Marcin, Sztraube Dominik, Szulc Kamil, Tądel Marcin, Tomczyk Łukasz, Wawrzyniak Paweł

Klasa A
Bieniek Tomasz, Dankowski Andrzej, Gajewczyk Adrian, Goclik Robert, Iwankiewicz Rafał, Jasiński Maciej, Kurzawa Jarosław, Lipka Krzysztof, Nita Piotr, Nowak Mariusz, Romek Piotr, Szczypkowski Rafał, Śniady Przemysław, Tosoni Alesio

Klasa B
Antończyk Czesław, Brzostowski Lucjan, Chomiszczak Tadeusz, Duraj Kamil, Golański Kacper, Grabia Jakub, Grzybek Malwina, Jackowska Natalia, Kikowska Julia, Kowalewski Henryk, Kowalski Grzegorz, Lenica Łukasz, Lewandowski Maciej, Misiek Daniel, Nagrodzki Krzysztof, Owczarek Dawid, Potrzebny Michał, Rutecki Jan, Ubycha Robert, Wenta Krzysztof, Witaszek Zdzisław

Pozostali
Bialik Arkadiusz, Buda Radosław, Kucharski Christian, Lubański Jan, Mizerski Bartosz, Piątkowski Hubert, Pokrzywiński Bartosz, Rutecki Mateusz, Szala Tomasz, Wołynkiewicz Marian, Woźniak Tomasz

Ukończony kurs 2022
Kaczmarek Bartosz, Kozłowski Mateusz, Kryściak Mateusz, Matusiak Witold, Nowacki Sebastian, Panek Kacper, Słupski Bartłomiej, Wicher Aleksandra

Obserwatorzy

Szczebel centralny
Słupiński Marcin

IV liga
Ślęzak Zygmunt

Szczebel okręgowy
Lorenc Wiesław, Wzgarda Krzysztof

OBSADA
WIOSNA 2022/2023

wkrótce...

Uwaga!
Obsada może ulec w każdej chwili zmianie
DOKUMENTY
Wykaz klubów rozliczających delegacje sędziowskie przez ŁZPN
POBIERZ (stan na 11.08.2022)
Tabela zryczałtowanych stawek ekwiwalentu
REGULAMIN ROZGRYWEK ŁZPN 2022/2023
Zasady awansów i spadków WS Sieradz
Oświadczenie o czystości organizmu na egzaminie kondycyjnym
DRUK DELEGACJI SĘDZIOWSKIEJ
EXTRANET - Zakładanie konta dla sędziego, obserwatora lub delegata